Poslouchejte náš FinCast
Logo – Finančníci – Myslíme v souvislostech

Dlouhodobá spolupráce– společně zakořeníme v budování vašeho bohatství

Budování vašeho bohatství je celoživotní proces. Pokud je správně nastavený, pak jeho plody využíváte v podstatě neustále – nečekáte na žádný finální moment, kdy bude konečně „hotovo“. A nejen, že si vlastní majetek užijete vy sami, ale ještě dokážete značnou část předat vašim dalším generacím.
Jsme vám partnery v celém tomto procesu. Od nastavení vašeho finančního plánu, přes průběžné konzultace až třeba po asistenci v souvislosti s daňovým přiznáním – komplexně pracujeme na tom, abyste se měli finančně dobře.
„Finančníky sleduji od jejich vzniku a byl jsem velmi zvědavý, jak se pánové popasují s fungováním. Přeci jen rozjížděli svůj byznys v prostředí s poměrně pošramocenou pověstí. Musím však říct, že se jim to zatím daří na jedničku. Tvrdě na sobě pracují, věnují svůj osobní čas vzdělávání, osobnímu rozvoji a získávání potřebných certifikací tak, aby mohli svým klientům zajistit servis té nejvyšší úrovně a dobře jim poradili, jak nejlépe nakládat s jejich financemi.
To mě po čase přesvědčilo, abych zkusil využít jejich služeb a nemohu si stěžovat. Profesionalita, ochota a vstřícnost přispěly k tomu, že jsem jejich služby začal doporučovat i svým rodinným příslušníkům. Ohlasy z jejich strany jsou rovněž pozitivní.“
Bc. Slavomír Slaninka, zástupce ředitele Tommi CZ s.r.o.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2015

Jaký typ spolupráce je ten správný pro vás?

Jsem zaměstnanec

Jste zaměstnaní a chcete na svých financích dlouhodobě pracovat.
Více informací

Jsem podnikatel

Podnikáte a chcete na svých financích dlouhodobě pracovat.
Více informací

Chci jednorázovou spolupráci

Ideální v případě, kdy potřebujete řešení pro jednu konkrétní finanční situaci.
Více informací

Spolupráce Standard
Zvolte, pokud jste zaměstnanci.

Dlouhodobá spolupráce s námi vám přinese:

Oxygen Icon Box

Ochranu před drahou chybou.
V praxi se denně setkáváme s klienty, kterým jejich bankovní poradce nebo samozvaný finanční specialista prodal nesmyslné spoření či investici. Nyní platí i tisíce korun měsíčně za něco, co nepotřebují. Garantujeme vám, že s námi se podobné chybě vyhnete.

Oxygen Icon Box

Vyhodnocení a aktualizaci vašeho finančního plánu každý rok.
Před započetím spolupráce vytvoříme váš finanční plán. Každý rok zkontrolujeme, jestli vám plán slouží tak, jak má – totiž uchovává a zároveň vydělává peníze. Chcete do plánu zařadit pořízení hypotéky nebo více investování? Vše s vámi ochotně projdeme a doporučíme vám řešení v souladu s vaší dlouhodobou finanční strategií.

Oxygen Icon Box

Finanční podporu na telefonu, když to budete potřebovat.
V průběhu celého roku jsme vám k dispozici kdykoliv, kdy budete potřebovat zkonzultovat libovolné finanční rozhodnutí.

Oxygen Icon Box

Relevantní a ověřené novinky z ekonomiky a finančních trhů.
Na váš e-mail budeme pravidelně zasílat vybrané novinky ze světa financí a ekonomiky. Tyto zprávy důsledně selektujeme a zasíláme obsah pouze z ověřených, validních zdrojů.

Co konkrétně je součástí dlouhodobé spolupráce?

prostředek k zajištění nástupnictví.

1x ročně se potkáme a zhodnotíme, jak se daří plnění stanovených cílů. Společně se podíváme, jak si aktuálně finančně stojíte, jestli jsou všechny vaše finanční produkty nastaveny správně a co případně uděláme pro to, abyste svých cílů dosáhli dříve či lépe – nebo obojí.

asistence při řešení pojistných událostí

Zajistíme kvalifikované zhodnocení podmínek pojistné události. Na základě toho posoudíme likviditu nároku na pojistné plnění i jeho přibližnou výši. Pokud by se při výplatě pojistky vyskytl jakýkoliv problém, dokážeme zajistit spolupráci s osvědčenými advokáty (cena spolupráce s advokáty se hradí zvlášť; není součástí spolupráce s námi).

komplexní zpracování administrativy

Zajistíme veškerou komunikaci s bankami či pojišťovnami. Můžete se na nás obrátit při vaší změně adresy, úpravě ve smlouvách či v případě, že nějaký váš finanční produkt prostě nebude fungovat tak, jak má. S danou institucí vykomunikujeme vše potřebné a vám tak ušetříme čas i starosti.

pomoc s hlášením pojistných událostí

Nemáte rádi papírování? Rozumíme tomu. Proto vám pomůžeme se základní administrativou při hlášení pojistných událostí.

krizový plán pro rodinu

Nemalujeme čerta na zeď, ale z praxe víme, že je vhodné připravit se i na nejhorší. Společně vypracujeme plán, díky kterému zůstane vaše rodina finančně zajištěná v případě nečekaných životních událostí.

asistence v souvislosti s daňovým přiznáním

Pokud si podáváte daňové přiznání sami, pomůžeme vám se získáním všech potřebných podkladů zejména k finančním produktům, jako jsou například smlouvy k důchodovému připojištění a jiné.

zasílání vhodných finančních aktualit

Na vámi zvolený e-mail budeme pravidelně zasílat novinky z finančního trhu dle vašeho výběru. Díky tomu neztratíte přehled o chystaných ekonomických změnách a novinkách ve finančních produktech. Pokud si budete potřebovat něco z novinek ujasnit, jednoduše se na nás obrátíte e-mailem a my vám informace upřesníme.

odborné poradenství ohledně finančního trhu

Potřebujete relevantní informace k pojištění, úvěrům, hypotéce, investování nebo třeba nákupu zlata? Dejte nám vědět. Vaši situaci společně probereme a ochráníme vás před špatným rozhodnutím.

finančník na telefonu

Když se budete chtít poradit ohledně čehokoliv, co souvisí s vaším personalizovaným plánem či jiným finančním rozhodnutím, jednoduše zavoláte svému finančníkovi. Po celou dobu spolupráce garantujeme pouze jednu zvolenou kontaktní osobu – váš finančník se nijak nemění.

Cena za dlouhodobou spolupráci je 800 Kč měsíčně.

Jedná se o finální cenu včetně DPH. Spolupráce se uzavírá vždy na jeden rok. Po tuto dobu vám garantujeme, že se cena nijak nezvýší.

Vyberte si nás pro dlouhodobou spolupráci ve financích, pokud chcete:

Syntézu 40 let zkušeností ve financích

Jsme odborníci na finance, kteří dohromady nasbírali přes 40 let zkušeností v oboru.
Ty nyní zúročujeme v práci pro vás.

Nezávislý, vysoce profesionální přístup

Poskytujeme honorované poradenství. To znamená, že za naší práci platíte vy, ne banky, investiční společnosti a podobné. Garantujeme vám naprosto nezávislý přístup.

Jednoho odborníka na celou spolupráci

Celá spolupráce vždy probíhá s jedním z nás. Váš poradce se nijak nemění. Pokud je potřeba spolupracovat s někým dalším (právník apod.), vždy o tom budete informováni.

Jak spolupráce s námi probíhá?

Vždy individuálně. Při jejím zahájení postupujeme podle kroků, jejichž efektivitu jsme ověřili naší letitou praxí.

Společné seznámení

Na úvodní bezplatné konzultaci nám nastíníte situaci, ve které se nacházíte a cíle, které jste si vytyčili. Společně validujeme jejich proveditelnost a nastíníme si způsob, jak jich dosáhnout.

Jak smlouva vypadá?

Stáhněte ji ve formátu .pdf a v klidu si ji pročtěte.
Stáhnout smlouvu

Podpis smlouvy o spolupráci

Samozřejmostí je nejen smlouva o spolupráci, ale také závazek mlčenlivosti a GDPR podmínky. Ve smlouvě je jasně uvedena 30 denní garance vrácení peněz, pokud nebudete s našimi službami spokojeni.

Detailní analýza vaší situace

Nyní je čas detailně probrat vaší situaci. Provedeme důkladný rozbor vašich příjmů a výdajů a určíme, za jak dlouho dosáhnete svých cílů. A dáme vám konkrétní doporučení, co udělat pro to, abyste jich dosáhli rychleji.

Jak personalizovaný plán vypadá?

Stáhněte si jeho ukázku ve formátu .pdf.
Stáhnout ukázku plánu

Vytvoření personalizovaného plánu

Na základě analýzy vaší situace vytvoříme personalizovaný i krizový plán. Plán obsahuje doporučení na vhodné finanční produkty a investice, definování efektivní nápravy krize a další návazné služby.

Plná administrativní podpora

Postaráme se o veškerou administraci, která z vašeho personalizovaného plánu vyplyne. Pokud se rozhodnete využít některé finanční produkty, zajistíme administraci a průběžnou kontrolu jejich smluv.

Zůstaneme v kontaktu

Po celou dobu spolupráce jsme vám k dispozici na telefonu. Když chcete probrat jakékoliv finanční rozhodnutí, stačí se na nás obrátit. Jednou ročně se také osobně setkáme, váš personalizovaný plán vyhodnotíme a případně jej upravíme.

Ti, kteří s námi spolupracují, o nás říkají:

Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2010.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.
Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2010.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.
Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2010.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.

Kdo jsme?

Odborníci na finance, kteří se vzájemně doplňují – tak, abychom vám přinesli syntézu všech zkušeností, které jsme nasbírali za 40 let naší praxe.
Myslíme v souvislostech. Za každým námi navrženým řešením budete vždy znát i jeho proč.
Více o nás
Tomáš Posekaný
Budeme si rozumět, pokud je vám blízký analytický a na tvrdá data zaměřený přístup.
Studium ekonomiky jsem zakončil na VŠE magisterským titulem (Ing.), mám za sebou více než 10 let praxe ve financích.

Ing. Tomáš Posekaný, EFA
Wealth Manager, od roku 2011

Více o Tomášovi
Michal Vrančík
Ve financích působím už 10. rokem a mým hlavním zaměřením jsou finanční trhy.
V roce 2021 jsem získal prestižní ocenění European Financial Planner (EFP), které mi umožňuje lépe porozumět potřebám našich klientů.

Michal Vrančík, EFP
Wealth Manager, od roku 2014

Více o Michalovi
Josef Soumar
Jsem jednatelem Finančníků a dlouholetým školitelem finanční gramotnosti.
Nabyté znalosti z finančního trhu mě vedly k založení vlastní poradenské společnosti. Věnuji se osobním, podnikovým a veřejným financím.

Josef Soumar, EFP
Wealth Manager, od roku 2006

Více o Josefovi
Oldřich Černocký
Mám schopnost předat složitá témata jednoduše, pochopitelně a s přesahem.
Za 6 let ve financích jsem se propracoval do stavu, kdy naplňuji vizi skutečného odborníka. Vyplatím se vám a vyřeším vaše problémy.

Oldřich Černocký, EFA
Finančník, od roku 2017

Více o Oldřichovi

Co znamenají tituly EFA a EFP?

EFA (European Financial Advisor) a EFP (European Financial Planner) představují prestižní evropské certifikáty pro odborníky na finančním trhu. Poradce s titulem EFA disponuje nadstandardními znalostmi a dovednostmi v oblasti financí, poradce s titulem EFP získal nejvyšší možný titul, který lze v rámci EFPA (Europen Financial Plannig Association) získat. Oba tituly zaručují transparentní a etický přístup finančního poradce.

„Jsme velice rádi, že nám byl doporučen k vyřízení hypotéky na koupi rodinného domu právě pan Josef Soumar z Finančníků. Je to člověk na pravém místě a opravdový odborník. Velice mě mrzí , že to bylo bohužel doporučení až na druhý pokus, protože na první pokus jsme dostali doporučení na finanční poradkyni paní Ing. M.Č. z M&M realit od kterých jsme také danou nemovitost kupovali a to byla velmi špatná zkušenost a jedním slovem katastrofa.
Velmi oceňujeme profesionalitu současně s osobním přístup pana Soumara a nemluvě o tom, že nám byl k dispozici téměř 24h denně v naší těžké situaci. Pan Soumar nám zachránil do slova střechu nad hlavou. Také nám po té pomohl dát do pořádku veškeré naše smlouvy včetně zpracování administrativy a dále vyřešit doznívající problémy s realitami!
Velice se těšíme na další spolupráci s panem Soumarem, kterému plně důvěřujeme. Finančního poradce pana Soumara můžeme jen doporučit!“
Zdeňka a Ladislav Černých, kodérka v nemocnici, soukr. podnikatel
Klienti, kteří s námi spolupracují od roku 2018

Vyhněte se drahým chybám.

Na bezplatné on-line konzultaci se společně podíváme na to, jak můžeme být vašim financím ku prospěchu.
Konzultace trvá přibližně 30 minut a k ničemu vás nezavazuje.

  Naše klienty také zajímá:

  Svěřenské fondy

  Svěřenské fondy pomáhají při řešení různých životních situací. Ochraňují majetek i zájmy, zajišťují diskrétnost vlastnictví, omezují rizika nebo pomáhají dosáhnout vámi vytyčených cílů.
  Více informací

  Dědictví a mezigenerační správa majetku

  Na řešení dědictví a další správu majetku není nikdy příliš brzy, i když si to většina z nás myslí. Postaráme se o to, aby vaše mezigenerační správa majetku měla jasnou strategii.
  Více informací

  Wealth management

  Wealth management promění váš majetek ve skutečné bohatství, které odevzdáte dalším generacím. A nejen to – efektivní a komplexní správa majetku vám ušetří desítky hodin času.
  Více informací
  Přihlaste se k odběru newsletteru Finančníků.
  Jednou měsíčně vám pošleme souhrn všech novinek ze světa financí a ekonomiky.
  © 2023 Finančníci Wealth Management s.r.o., IČ: 09854410 – všechna práva vyhrazena
  Ochrana osobních údajů
  Povinně uveřejňované informace
  apartmentpencilenterbookmarkuseruserschart-barsdiamondbriefcasecheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram