Poslouchejte náš FinCast
Logo – Finančníci – Myslíme v souvislostech

Dlouhodobá spolupráce– společně zakořeníme v budování vašeho bohatství

Budování vašeho bohatství je celoživotní proces. Pokud je správně nastavený, pak jeho plody využíváte v podstatě neustále – nečekáte na žádný finální moment, kdy bude konečně „hotovo“. A nejen, že si vlastní majetek užijete vy sami, ale ještě dokážete značnou část předat vašim dalším generacím.
Jsme vám partnery v celém tomto procesu. Od nastavení vašeho finančního plánu, přes průběžné konzultace až třeba po asistenci v souvislosti s daňovým přiznáním – komplexně pracujeme na tom, abyste se měli finančně dobře.
„Díky preciznímu investičnímu plánu, který Finančníci vytvořili, jsem nyní na cestě k finanční nezávislosti. Nyní mám přesnou představu o tom, kolik prostředků budu potřebovat a kam je efektivně ukládat. Hodnota kvalitního reportingu se také ukázala být jako nepostradatelná, poskytuje mi komplexní přehled o mých financích a umožňuje mi vidět reálné kontury mé budoucí finanční nezávislosti. Důvěra, kterou jsem nalezl ve spolupráci, mě posiluje a motivuje pokračovat v plnění mého finančního plánu"
Jan Klepač, OSVČ
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2015

Jaký typ spolupráce je ten správný pro vás?

Jsem zaměstnanec

Jste zaměstnaní a chcete na svých financích dlouhodobě pracovat.
Více informací

Jsem podnikatel

Podnikáte a chcete na svých financích dlouhodobě pracovat.
Více informací

Chci jednorázovou spolupráci

Ideální v případě, kdy potřebujete řešení pro jednu konkrétní finanční situaci.
Více informací
Zajistíme veškerou komunikaci s bankami či pojišťovnami. Můžete se na nás obrátit při vaší změně adresy, úpravě ve smlouvách či v případě, že nějaký váš finanční produkt prostě nebude fungovat tak, jak má. S danou institucí vykomunikujeme vše potřebné a vám tak ušetříme čas i starosti.

Spolupráce Premium
Zvolte, pokud jste podnikatelé.

Dlouhodobá spolupráce s námi vám přinese:

Oxygen Icon Box

Odborné poradenství k vašemu podnikání.
Společně nastavíme vaše podnikání tak, aby vám přinášelo dostatek peněz a minimum starostí. Specializujeme se zejména na...

Oxygen Icon Box

Detailně promyšlený krizový plán pro vás i vaši rodinu.
Jsme pragmatici a víme, že život se neskládá jen z úspěchů. Na řešení nečekaných událostí společně připravíme detailní návod, který vytáhne trn z paty vám, vašemu podnikání i rodině.

Oxygen Icon Box

Ochranu před drahou chybou.
V praxi se denně setkáváme s podnikateli, kterým jejich bankovní poradce nebo samozvaný finanční specialista prodal zpravidla nesmyslnou investici, ale i jiný bankovní produkt. Nyní platí tisíce korun měsíčně za něco, co nepotřebují. S námi se podobné chybě zaručeně vyhnete.

Oxygen Icon Box

Finanční podporu na telefonu, když to budete potřebovat.
V průběhu celého roku jsme vám k dispozici kdykoliv, kdy budete potřebovat zkonzultovat libovolné finanční rozhodnutí.

Co konkrétně je součástí dlouhodobé spolupráce?

aktualizace personalizovaného plánu 1x ročně

Před započetím spolupráce vytvoříme váš finanční plán. 1x ročně se potkáme a zhodnotíme, jak se daří plnění stanovených cílů. Společně se podíváme, jak si aktuálně finančně stojíte, jestli jsou všechny vaše finanční produkty nastaveny správně a co případně uděláme pro to, abyste svých cílů dosáhli dříve či lépe – nebo obojí.

pomoc s hlášením pojistných událostí

Nemáte rádi papírování? Rozumíme tomu. Proto vám pomůžeme se základní administrativou při hlášení pojistných událostí.

asistence při řešení pojistných událostí

Zajistíme kvalifikované zhodnocení podmínek pojistné události. Na základě toho posoudíme likviditu nároku na pojistné plnění i jeho přibližnou výši. Pokud by se při výplatě pojistky vyskytl jakýkoliv problém, dokážeme zajistit spolupráci s osvědčenými advokáty (cena spolupráce s advokáty se hradí zvlášť; není součástí spolupráce s námi).

komplexní zpracování administrativy

Zajistíme veškerou komunikaci s bankami či pojišťovnami. Můžete se na nás obrátit při vaší změně adresy, úpravě ve smlouvách či v případě, že nějaký váš finanční produkt prostě nebude fungovat tak, jak má. S danou institucí vykomunikujeme vše potřebné a vám tak ušetříme čas i starosti.

krizový plán pro rodinu

Nemalujeme čerta na zeď, ale z praxe víme, že je vhodné připravit se i na nejhorší. Společně vypracujeme plán, díky kterému zůstane vaše rodina finančně zajištěná v případě nečekaných životních událostí.

krizový plán pro podnikání

Může se stát, že se prostě nebude dařit. Ne vždy to vlastní pílí ovlivníte. Když se ale dobře připravíte, minimalizujete případná rizika, která by mohla s vaší krizí přijít. Sestavíme důkladný krizový plán, který vás krok po kroku provede tím, jak postupovat v případě, že to v podnikání prostě nepůjde.

asistence v souvislosti s daňovým přiznáním

Pokud si podáváte daňové přiznání sami, pomůžeme vám se získáním všech potřebných podkladů zejména k finančním produktům, jako jsou například smlouvy k důchodovému připojištění a jiné.

odborné poradenství ohledně finančního trhu

Potřebujete relevantní informace k pojištění, úvěrům, hypotéce, investování nebo třeba nákupu zlata? Dejte nám vědět. Vaši situaci společně probereme a ochráníme vás před špatným rozhodnutím.

odborné poradenství k vašemu podnikání

Ochotně vám poradíme ohledně finančních programů pro podnikatele. Orientujeme se také v oblasti výnosnosti, investičních nemovitostí, analýzy produktů finančního trhu a podobně. Také zhodnotíme celkové finanční zdraví vašeho podnikání.

finančník na telefonu

Když se budete chtít poradit ohledně čehokoliv, co souvisí s vaším personalizovaným plánem či jiným finančním rozhodnutím, jednoduše zavoláte svému finančníkovi. Po celou dobu spolupráce garantujeme pouze jednu zvolenou kontaktní osobu – váš finančník se nijak nemění.

pomoc v oblasti investičních nemovitostí

Pokud v rámci vašeho portfolia přijde vhodný okamžik, společně vybereme vhodnou investiční nemovitost. Postaráme se o posouzení její výnosnosti – tu sledujeme i dlouhodobě po koupi. Pokud přijde vhodný okamžik k prodeji nemovitosti, najdeme způsob, jak prodej uskutečnit s maximálním ziskem.

zasílání vhodných finančních aktualit

Na vámi zvolený e-mail budeme pravidelně zasílat novinky z finančního trhu dle vašeho výběru. Díky tomu neztratíte přehled o chystaných ekonomických změnách a novinkách ve finančních produktech. Pokud si budete potřebovat něco z novinek ujasnit, jednoduše se na nás obrátíte e-mailem a my vám informace upřesníme.

Cena za dlouhodobou spolupráci je 1 000 Kč měsíčně.

Jedná se o cenu bez DPH. Spolupráce se uzavírá vždy na jeden rok. Po tuto dobu vám garantujeme, že se cena nijak nezvýší.

Vyberte si nás pro dlouhodobou spolupráci ve financích, pokud chcete:

Syntézu 40 let zkušeností ve financích

Jsme odborníci na finance, kteří dohromady nasbírali přes 40 let zkušeností v oboru.
Ty nyní zúročujeme v práci pro vás.

Nezávislý, vysoce profesionální přístup

Poskytujeme honorované poradenství. To znamená, že za naší práci platíte vy, ne banky, investiční společnosti a podobné. Garantujeme vám naprosto nezávislý přístup.

Jednoho odborníka na celou spolupráci

Celá spolupráce vždy probíhá s jedním z nás. Váš poradce se nijak nemění. Pokud je potřeba spolupracovat s někým dalším (právník apod.), vždy o tom budete informováni.

Jak spolupráce s námi probíhá?

Vždy individuálně. Při jejím zahájení postupujeme podle kroků, jejichž efektivitu jsme ověřili naší letitou praxí.

Společné seznámení

Na úvodní bezplatné konzultaci nám nastíníte situaci, ve které se nacházíte a cíle, které jste si vytyčili. Společně validujeme jejich proveditelnost a nastíníme si způsob, jak jich dosáhnout.

Jak smlouva vypadá?

Stáhněte ji ve formátu .pdf a v klidu si ji pročtěte.
Stáhnout smlouvu

Podpis smlouvy o spolupráci

Samozřejmostí je nejen smlouva o spolupráci, ale také závazek mlčenlivosti a GDPR podmínky. Ve smlouvě je jasně uvedena 30 denní garance vrácení peněz, pokud nebudete s našimi službami spokojeni.

Detailní analýza vaší situace

Nyní je čas detailně probrat vaší situaci. Provedeme důkladný rozbor vašich příjmů a výdajů a určíme, za jak dlouho dosáhnete svých cílů. A dáme vám konkrétní doporučení, co udělat pro to, abyste jich dosáhli rychleji.

Jak personalizovaný plán vypadá?

Stáhněte si jeho ukázku ve formátu .pdf.
Stáhnout ukázku plánu

Vytvoření personalizovaného plánu

Na základě analýzy vaší situace vytvoříme personalizovaný i krizový plán. Plán obsahuje doporučení na vhodné finanční produkty a investice, definování efektivní nápravy krize a další návazné služby.

Plná administrativní podpora

Postaráme se o veškerou administraci, která z vašeho personalizovaného plánu vyplyne. Pokud se rozhodnete využít některé finanční produkty, zajistíme administraci a průběžnou kontrolu jejich smluv.

Zůstaneme v kontaktu

Po celou dobu spolupráce jsme vám k dispozici na telefonu. Když chcete probrat jakékoliv finanční rozhodnutí, stačí se na nás obrátit. Jednou ročně se také osobně setkáme, váš personalizovaný plán vyhodnotíme a případně jej upravíme.

Ti, kteří s námi spolupracují, o nás říkají:

Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2010.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.
Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2010.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.
Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2010.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.

Kdo jsme?

Odborníci na finance, kteří se vzájemně doplňují – tak, abychom vám přinesli syntézu všech zkušeností, které jsme nasbírali za 40 let naší praxe.
Myslíme v souvislostech. Za každým námi navrženým řešením budete vždy znát i jeho proč.
Více o nás
Tomáš Posekaný
Budeme si rozumět, pokud je vám blízký analytický a na tvrdá data zaměřený přístup.
Studium ekonomiky jsem zakončil na VŠE magisterským titulem (Ing.), mám za sebou více než 10 let praxe ve financích.

Ing. Tomáš Posekaný, EFA
Wealth Manager, od roku 2011

Více o Tomášovi
Michal Vrančík
Ve financích působím už 10. rokem a mým hlavním zaměřením jsou finanční trhy.
V roce 2021 jsem získal prestižní ocenění European Financial Planner (EFP), které mi umožňuje lépe porozumět potřebám našich klientů.

Michal Vrančík, EFP
Wealth Manager, od roku 2014

Více o Michalovi
Josef Soumar
Jsem jednatelem Finančníků a dlouholetým školitelem finanční gramotnosti.
Nabyté znalosti z finančního trhu mě vedly k založení vlastní poradenské společnosti. Věnuji se osobním, podnikovým a veřejným financím.

Josef Soumar, EFP
Wealth Manager, od roku 2006

Více o Josefovi
Oldřich Černocký
Mám schopnost předat složitá témata jednoduše, pochopitelně a s přesahem.
Za 6 let ve financích jsem se propracoval do stavu, kdy naplňuji vizi skutečného odborníka. Vyplatím se vám a vyřeším vaše problémy.

Oldřich Černocký, EFA
Finančník, od roku 2017

Více o Oldřichovi

Co znamenají tituly EFA a EFP?

EFA (European Financial Advisor) a EFP (European Financial Planner) představují prestižní evropské certifikáty pro odborníky na finančním trhu. Poradce s titulem EFA disponuje nadstandardními znalostmi a dovednostmi v oblasti financí, poradce s titulem EFP získal nejvyšší možný titul, který lze v rámci EFPA (Europen Financial Plannig Association) získat. Oba tituly zaručují transparentní a etický přístup finančního poradce.

„Budoucnost z hlediska financí pro mě byla naprosto vzdálenou představou. Před první schůzkou jsem si myslela, že nikdy nebudu mít vlastní dům a už vůbec jsem si neuměla představit, jak na tom budu v důchodu, zvlášť, jak se připravit, pokud chci jít dříve. Jako podnikatelku mě sužoval strach z nemoci nebo náhlého úbytku příjmů. Díky Finančníkům už vím, že jsem schopna vytvořit rezervu a plnit si své cíle."

Barbora VláškováWebdesignérka
Klientka, která s námi spolupracuje od roku 2015

Vyhněte se drahým chybám.

Na bezplatné on-line konzultaci se společně podíváme na to, jak můžeme být vašim financím ku prospěchu.
Konzultace trvá přibližně 30 minut a k ničemu vás nezavazuje.

  Naše klienty také zajímá:

  Svěřenské fondy

  Svěřenské fondy pomáhají při řešení různých životních situací. Ochraňují majetek i zájmy, zajišťují diskrétnost vlastnictví, omezují rizika nebo pomáhají dosáhnout vámi vytyčených cílů.
  Více informací

  Dědictví a mezigenerační správa majetku

  Na řešení dědictví a další správu majetku není nikdy příliš brzy, i když si to většina z nás myslí. Postaráme se o to, aby vaše mezigenerační správa majetku měla jasnou strategii.
  Více informací

  Wealth management

  Wealth management promění váš majetek ve skutečné bohatství, které odevzdáte dalším generacím. A nejen to – efektivní a komplexní správa majetku vám ušetří desítky hodin času.
  Více informací
  Přihlaste se k odběru newsletteru Finančníků.
  Jednou měsíčně vám pošleme souhrn všech novinek ze světa financí a ekonomiky.
  © 2023 Finančníci Wealth Management s.r.o., IČ: 09854410 – všechna práva vyhrazena
  Ochrana osobních údajů
  Povinně uveřejňované informace
  apartmentpencilenterbookmarkuseruserschart-barsdiamondbriefcasecheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram