Poslouchejte náš FinCast
Logo – Finančníci – Myslíme v souvislostech

Dlouhodobá spolupráce– společně zakořeníme v budování vašeho bohatství

Budování vašeho bohatství je celoživotní proces. Pokud je správně nastavený, pak jeho plody využíváte v podstatě neustále – nečekáte na žádný finální moment, kdy bude konečně „hotovo“. A nejen, že si vlastní majetek užijete vy sami, ale ještě dokážete značnou část předat vašim dalším generacím.
Jsme vám partnery v celém tomto procesu. Od nastavení vašeho finančního plánu, přes průběžné konzultace až třeba po asistenci v souvislosti s daňovým přiznáním – komplexně pracujeme na tom, abyste se měli finančně dobře.
„Musím řict, že finanční poradenství/wealth managemet v podobě Michala Vrančíka splňuje to, co jsem si od té spolupráce sliboval. Když jsem se na ně obracel, byl jsem rozladěný ze své předchozí relativně dlouholété zkušenosti s poměrně mediálně známým finančním poradcem, bývalým šéfem pobočky pro Moravu od velké firmy (Swiss Life Select) a přesto jeho chamtivost a touha po provizi mě nahnala až do Ponziho schématu. Stejně tak fondy jím sjednané byly fondy fondů a tak jsem platil zbytečně vysoké poplatky, tedy výnosy byly o dost nižší, než bylo prezentováno na grafech pří sjednávání.
pokračovat ve čtení
Ale bral jsem to jako poučení a začal hledat něco úplně jiného a bylo mi jasné, že tentokrát budu chttít za ty služby platit, napřímo. Aby byl poradce na mé straně a ne primárně na té své, provizní. Jenže na Fichtnery, Cimpely nebo Sušánku jsem měl málo prostředků. Pak jsem úplně náhodou klikl na podcast (paradoxně o hypotékách), ve kterém vystupoval Josef Soumar, který zdůrazňoval, že nejdůležitější je finanční plán, že poradenství má být komplexní, průhledné a férové, což obnáší i férovou cenu za služby a ne placení z provizí a skrytě. "Žádný oběd není zadarmo“. A že kontakovat je může každý, i když nemá desítky milionů na kontě.

Vyplnil jsem požadavek na webu a dostal se do kontaktu s Michalem Vrančíikem. Z jeho strany nebylo žádné oblbování, žádná potřeba vše vypovědět a uzavřit znova, ani vychvalování jak jsem byl moudrý a prozíravý, ale detailní rozbory pomocí čísel, výběr z několika variant, - co má smysl v kontextu celé rodiny i práce, kolik dávat na investice, jak dlouho, jaké jsou poplatky, jak diverzifikovat. Peněz za sestavení finančního plánu jsem nikdy nelitoval. Vlastně až po jeho pročtení jsem pochopl, co vlastně znamená „wealth management“ a proč je ten plán tak důležitý. Nakonec jsem se rozhodl si služby předplatit. Nepovažuji se v oblasti financí za věcí neznalého, nezkušeného, podle druhých jsem se znalostimi o nich na nadprůměrné úrovni, baví mě o financích číst knihy a poslouchat podcasty či sledovat na YT jak v češtině, tak i angličtině, přesto jsem chtěl někoho zkušenějšího, přesto finačně dostupného, který ale udělá většinu „černé práce“ za mě. Za velmi důležité považuji roční pravidelné bilanční schůzky, které postkytují pohled z nadhledu a vedou k ev.úpravě finančního plánu podle případné změny životních okolností či priorit.

Dle mého Finančníci poskytují stejně kvalitní služby jako třeba Fichtner Wealth Managers, či Cimpel a partněři nebo Sušánka a partneři ale pro segment lidí, kteří ještě nemají majetek v řádu desítek a stovek milionů korun čistě pro investování a nastaví vám docela nemilosrdné zrcadlo, ale rozhodnutí musíte udělat nakonec vždy vy sám. Věřím, že s nimi mnou vytyčených cílů dosáhnu a to je to nejdůležitější, ale rozhodně ne samozřejmé. O kolika poradenských firmách to můžete v ČR říct?"

MUDr. Martin Neužil, lékař
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2021

Jaký typ spolupráce je ten správný pro vás?

Jste zaměstnaní a chcete na svých financích dlouhodobě pracovat.
Více informací
Podnikáte a chcete na svých financích dlouhodobě pracovat.
Více informací
Ideální v případě, kdy potřebujete řešení pro jednu konkrétní finanční situaci.
Více informací

Vyberte si nás pro dlouhodobou spolupráci ve financích, pokud chcete:

Syntézu 40 let zkušeností ve financích

Jsme odborníci na finance, kteří dohromady nasbírali přes 40 let zkušeností v oboru.
Ty nyní zúročujeme v práci pro vás.

Nezávislý, vysoce profesionální přístup

Poskytujeme honorované poradenství. To znamená, že za naší práci platíte vy, ne banky, investiční společnosti a podobné. Garantujeme vám naprosto nezávislý přístup.

Jednoho odborníka na celou spolupráci

Celá spolupráce vždy probíhá s jedním z nás. Váš poradce se nijak nemění. Pokud je potřeba spolupracovat s někým dalším (právník apod.), vždy o tom budete informováni.

Jak spolupráce s námi probíhá?

Vždy individuálně. Při jejím zahájení postupujeme podle kroků, jejichž efektivitu jsme ověřili naší letitou praxí.

Společné seznámení

Na úvodní bezplatné konzultaci nám nastíníte situaci, ve které se nacházíte a cíle, které jste si vytyčili. Společně validujeme jejich proveditelnost a nastíníme si způsob, jak jich dosáhnout.

Jak smlouva vypadá?

Stáhněte ji ve formátu .pdf a v klidu si ji pročtěte.
Stáhnout smlouvu

Podpis smlouvy o spolupráci

Samozřejmostí je nejen smlouva o spolupráci, ale také závazek mlčenlivosti a GDPR podmínky. Ve smlouvě je jasně uvedena 30 denní garance vrácení peněz, pokud nebudete s našimi službami spokojeni.

Detailní analýza vaší situace

Nyní je čas detailně probrat vaší situaci. Provedeme důkladný rozbor vašich příjmů a výdajů a určíme, za jak dlouho dosáhnete svých cílů. A dáme vám konkrétní doporučení, co udělat pro to, abyste jich dosáhli rychleji.

Jak personalizovaný plán vypadá?

Stáhněte si jeho ukázku ve formátu .pdf.
Stáhnout ukázku plánu

Vytvoření personalizovaného plánu

Na základě analýzy vaší situace vytvoříme personalizovaný i krizový plán. Plán obsahuje doporučení na vhodné finanční produkty a investice, definování efektivní nápravy krize a další návazné služby.

Plná administrativní podpora

Postaráme se o veškerou administraci, která z vašeho personalizovaného plánu vyplyne. Pokud se rozhodnete využít některé finanční produkty, zajistíme administraci a průběžnou kontrolu jejich smluv.

Zůstaneme v kontaktu

Po celou dobu spolupráce jsme vám k dispozici na telefonu. Když chcete probrat jakékoliv finanční rozhodnutí, stačí se na nás obrátit. Jednou ročně se také osobně setkáme, váš personalizovaný plán vyhodnotíme a případně jej upravíme.

Ti, kteří s námi spolupracují, o nás říkají:

Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2010.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.
Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2010.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.
Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2010.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.

Kdo jsme?

Odborníci na finance, kteří se vzájemně doplňují – tak, abychom vám přinesli syntézu všech zkušeností, které jsme nasbírali za 40 let naší praxe.
Myslíme v souvislostech. Za každým námi navrženým řešením budete vždy znát i jeho proč.
Více o nás
Tomáš Posekaný
Budeme si rozumět, pokud je vám blízký analytický a na tvrdá data zaměřený přístup.
Studium ekonomiky jsem zakončil na VŠE magisterským titulem (Ing.), mám za sebou více než 10 let praxe ve financích.

Ing. Tomáš Posekaný, EFA
Wealth Manager, od roku 2011

Více o Tomášovi
Michal Vrančík
Ve financích působím už 10. rokem a mým hlavním zaměřením jsou finanční trhy.
V roce 2021 jsem získal prestižní ocenění European Financial Planner (EFP), které mi umožňuje lépe porozumět potřebám našich klientů.

Michal Vrančík, EFP
Wealth Manager, od roku 2014

Více o Michalovi
Josef Soumar
Jsem jednatelem Finančníků a dlouholetým školitelem finanční gramotnosti.
Nabyté znalosti z finančního trhu mě vedly k založení vlastní poradenské společnosti. Věnuji se osobním, podnikovým a veřejným financím.

Josef Soumar, EFP
Wealth Manager, od roku 2006

Více o Josefovi
Oldřich Černocký
Mám schopnost předat složitá témata jednoduše, pochopitelně a s přesahem.
Za 6 let ve financích jsem se propracoval do stavu, kdy naplňuji vizi skutečného odborníka. Vyplatím se vám a vyřeším vaše problémy.

Oldřich Černocký, EFA
Finančník, od roku 2017

Více o Oldřichovi

Co znamenají tituly EFA a EFP?

EFA (European Financial Advisor) a EFP (European Financial Planner) představují prestižní evropské certifikáty pro odborníky na finančním trhu. Poradce s titulem EFA disponuje nadstandardními znalostmi a dovednostmi v oblasti financí, poradce s titulem EFP získal nejvyšší možný titul, který lze v rámci EFPA (Europen Financial Plannig Association) získat. Oba tituly zaručují transparentní a etický přístup finančního poradce.

„Díky preciznímu investičnímu plánu, který Finančníci vytvořili, jsem nyní na cestě k finanční nezávislosti. Nyní mám přesnou představu o tom, kolik prostředků budu potřebovat a kam je efektivně ukládat. Hodnota kvalitního reportingu se také ukázala být jako nepostradatelná, poskytuje mi komplexní přehled o mých financích a umožňuje mi vidět reálné kontury mé budoucí finanční nezávislosti. Důvěra, kterou jsem nalezl ve spolupráci, mě posiluje a motivuje pokračovat v plnění mého finančního plánu"
Jan Klepač, OSVČ
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2015

Vyhněte se drahým chybám.

Na bezplatné on-line konzultaci se společně podíváme na to, jak můžeme být vašim financím ku prospěchu.
Konzultace trvá přibližně 30 minut a k ničemu vás nezavazuje.

  Naše klienty také zajímá:

  Svěřenské fondy

  Svěřenské fondy pomáhají při řešení různých životních situací. Ochraňují majetek i zájmy, zajišťují diskrétnost vlastnictví, omezují rizika nebo pomáhají dosáhnout vámi vytyčených cílů.
  Více informací

  Dědictví a mezigenerační správa majetku

  Na řešení dědictví a další správu majetku není nikdy příliš brzy, i když si to většina z nás myslí. Postaráme se o to, aby vaše mezigenerační správa majetku měla jasnou strategii.
  Více informací

  Wealth management

  Wealth management promění váš majetek ve skutečné bohatství, které odevzdáte dalším generacím. A nejen to – efektivní a komplexní správa majetku vám ušetří desítky hodin času.
  Více informací
  Přihlaste se k odběru newsletteru Finančníků.
  Jednou měsíčně vám pošleme souhrn všech novinek ze světa financí a ekonomiky.
  © 2023 Finančníci Wealth Management s.r.o., IČ: 09854410 – všechna práva vyhrazena
  Ochrana osobních údajů
  Povinně uveřejňované informace
  apartmentpencilenteruseruserschart-barsdiamondbriefcase linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram