Poslouchejte náš FinCast
Logo – Finančníci – Myslíme v souvislostech

Dlouhodobá spolupráce– společně zakořeníme v budování vašeho bohatství

Budování vašeho bohatství je celoživotní proces. Pokud je správně nastavený, pak jeho plody využíváte v podstatě neustále – nečekáte na žádný finální moment, kdy bude konečně „hotovo“. A nejen, že si vlastní majetek užijete vy sami, ale ještě dokážete značnou část předat vašim dalším generacím.
Jsme vám partnery v celém tomto procesu. Od nastavení vašeho finančního plánu, přes průběžné konzultace až třeba po asistenci v souvislosti s daňovým přiznáním – komplexně pracujeme na tom, abyste se měli finančně dobře.
„Po mnoha špatných zkušenostech s rádoby poskytovateli finančních služeb jsem měl velkou radost, že jsem potkal někoho jako jsou Finančníci, na odborníky, kteří se ve svém oboru vyznají a opravdu mu rozumí. Jejich zcela profesionální přístup na mě spolu s velkým záběrem znalostí v oboru opravdu zapůsobil. Automatické je i zpracování veškeré administrativy a byrokracie, to mi ušetřilo již spoustu času, které jsem mohl věnovat svému podnikání. Jsem rád, že jsem svěřil starost o své finance někomu, komu mohu věřit a kdo má moji plnou důvěru.“
Lukáš K., podnikatel v IT
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2017

Jaký typ spolupráce je ten správný pro vás?

Jsem zaměstnanec

Jste zaměstnaní a chcete na svých financích dlouhodobě pracovat.
Více informací

Jsem podnikatel

Podnikáte a chcete na svých financích dlouhodobě pracovat.
Více informací

Chci jednorázovou spolupráci

Ideální v případě, kdy potřebujete řešení pro jednu konkrétní finanční situaci.
Více informací

Jednorázová spolupráce
Zvolte, pokud potřebujete vyřešit jednu konkrétní finanční situaci.

Co nejčastěji v rámci jednorázové spolupráce řešíme?

Oxygen Icon Box

Srovnání výhodnosti finančních produktů.
Způsob, jakým jsou např. investiční příležitosti prezentované na stránkách banky, nemusí vždy obsahovat 100 % podstatných informací. A i když se jeden finanční produkt zdá výrazně výhodnější než ten druhý, po důkladném prostudování jejich smluv tomu tak být nemusí. Vypracujeme odborný posudek a doporučíme vám takové řešení, na kterém nejvíce vyděláte.

Oxygen Icon Box

Odborné poradenství ohledně investic.
Ať už jde o typické nebo alternativní investice, poradíme vám, kam vaše peníze vložit – ideálně s co nejmenší mírou rizika a pěkným výnosem současně. Více než aktuálními trendy se řídíme chladnou hlavou, odbornými znalostmi trhu a našimi letitými zkušenostmi.

Oxygen Icon Box

Vaše aktuální finanční zdraví.
V rámci jednorázového poradenství vyřešíme třeba to, jestli by se vám vyplatilo refinancovat vaší aktuální hypotéku, nebo odhalíme pomyslnou díru, kterou vám měsíčně odtéká nejvíce peněz.

Oxygen Icon Box

Jakékoliv otázky k financím a ekonomice.
Ušetříme vám několik desítek hodin času, které byste strávili hledáním relevantních odpovědí na internetu. Navíc u nás máte naprostou jistotu, že se vám nedostane pouze názoru, ale skutečně odborného posudku, na který je spolehnutí.

Hodinová sazba pro jednorázovou spolupráci je 2 000 Kč.

Uvedená cena je bez DPH. Před započetím spolupráce si předem stanovíme, kolik hodin bude k vyřešení vašeho problému potřeba.
Jednorázová spolupráce vám vyřeší akutní finančí problém.
Ve financích se ale vyplatí mít dlouhodobě krytá záda.
Dlouhodobá spolupráce je jako mít svého rodinného lékaře na finance.
Máte po ruce profesionála, který vám vydatně pomůže k většímu klidu ve vašem životě.

Jste zaměstnanec, nebo podnikatel? Spolupráci vám přizpůsobíme.

Jsem podnikatel

Jste podnikatel a chcete na svých financích dlouhodobě pracovat.
Více informací

Jsem zaměstnanec

Jste zaměstnaní a chcete na svých financích dlouhodobě pracovat.
Více informací

Vyberte si nás pro dlouhodobou spolupráci ve financích, pokud chcete:

Syntézu 40 let zkušeností ve financích

Jsme odborníci na finance, kteří dohromady nasbírali přes 40 let zkušeností v oboru.
Ty nyní zúročujeme v práci pro vás.

Nezávislý, vysoce profesionální přístup

Poskytujeme honorované poradenství. To znamená, že za naší práci platíte vy, ne banky, investiční společnosti a podobné. Garantujeme vám naprosto nezávislý přístup.

Jednoho odborníka na celou spolupráci

Celá spolupráce vždy probíhá s jedním z nás. Váš poradce se nijak nemění. Pokud je potřeba spolupracovat s někým dalším (právník apod.), vždy o tom budete informováni.

Ti, kteří s námi spolupracují, o nás říkají:

Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2010.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.
Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2010.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.
Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2010.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.

Kdo jsme?

Odborníci na finance, kteří se vzájemně doplňují – tak, abychom vám přinesli syntézu všech zkušeností, které jsme nasbírali za 40 let naší praxe.
Myslíme v souvislostech. Za každým námi navrženým řešením budete vždy znát i jeho proč.
Více o nás
Tomáš Posekaný
Budeme si rozumět, pokud je vám blízký analytický a na tvrdá data zaměřený přístup.
Studium ekonomiky jsem zakončil na VŠE magisterským titulem (Ing.), mám za sebou více než 10 let praxe ve financích.

Ing. Tomáš Posekaný, EFA
Wealth Manager, od roku 2011

Více o Tomášovi
Michal Vrančík
Ve financích působím už 10. rokem a mým hlavním zaměřením jsou finanční trhy.
V roce 2021 jsem získal prestižní ocenění European Financial Planner (EFP), které mi umožňuje lépe porozumět potřebám našich klientů.

Michal Vrančík, EFP
Wealth Manager, od roku 2014

Více o Michalovi
Josef Soumar
Jsem jednatelem Finančníků a dlouholetým školitelem finanční gramotnosti.
Nabyté znalosti z finančního trhu mě vedly k založení vlastní poradenské společnosti. Věnuji se osobním, podnikovým a veřejným financím.

Josef Soumar, EFP
Wealth Manager, od roku 2006

Více o Josefovi
Oldřich Černocký
Mám schopnost předat složitá témata jednoduše, pochopitelně a s přesahem.
Za 6 let ve financích jsem se propracoval do stavu, kdy naplňuji vizi skutečného odborníka. Vyplatím se vám a vyřeším vaše problémy.

Oldřich Černocký, EFA
Finančník, od roku 2017

Více o Oldřichovi

Co znamenají tituly EFA a EFP?

EFA (European Financial Advisor) a EFP (European Financial Planner) představují prestižní evropské certifikáty pro odborníky na finančním trhu. Poradce s titulem EFA disponuje nadstandardními znalostmi a dovednostmi v oblasti financí, poradce s titulem EFP získal nejvyšší možný titul, který lze v rámci EFPA (Europen Financial Plannig Association) získat. Oba tituly zaručují transparentní a etický přístup finančního poradce.

„S Finančníky spolupracuji již několik let. Jelikož působím v Brně, komunikuji v této oblasti především s panem Michalem Vrančíkem. Na naší spolupráci oceňuji především jeho odbornost, rychlost a flexibilitu. Kdykoliv se mi naskytne investiční příležitost, pan Vrančík je vždy připraven v rámci několika okamžiků reagovat a analyzovat její rizika a výhodnost. Toto považuji osobně za velmi přínosné, především při investicích do nemovitostí, kdy je potřeba jednat rychle."
pokračovat ve čtení
„Vážím si také toho, že finanční plán není "snový", ale je vystavěný na reálných základech, a že k jeho naplnění nyní postupnými kroky směřujeme. Na pravidelných čtvrtletních servisních schůzkách sledujeme dosavadní vývoj a zamýšlíme se nad aktuálními možnostmi a dílčími cíli pro dané období. S odstupem času vnímám, že nastavené cesty fungují a skutečně vedou tam, kam jsme si na počátku stanovili.

Komunikace s Finančníky je vždy velmi osobní a mám za to, že jsme v rámci spolupráce již na stejné vlně také v navnímání míry mé dynamiky v rámci investování. Současně oceňuji, že mne nikdy do žádného "produktu" netlačili, zato vždy dokázali upozornit na nevhodnost určité investice, pokud by byla již příliš riziková, nebo vhodně nezapadala do portfolia. S Finančníky mám poprvé za dobu spolupráce s finančními poradci pocit absolutní důvěry, postavené na vysoké odbornosti, přístupu ke klientovi a nyní již také výsledcích."

JUDr. Tomáš Hofrichter, majitel advokátní kanceláře,
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2021.

Vyhněte se drahým chybám.

Na bezplatné on-line konzultaci se společně podíváme na to, jak můžeme být vašim financím ku prospěchu.
Konzultace trvá přibližně 30 minut a k ničemu vás nezavazuje.

  Naše klienty také zajímá:

  Svěřenské fondy

  Svěřenské fondy pomáhají při řešení různých životních situací. Ochraňují majetek i zájmy, zajišťují diskrétnost vlastnictví, omezují rizika nebo pomáhají dosáhnout vámi vytyčených cílů.
  Více informací

  Dědictví a mezigenerační správa majetku

  Na řešení dědictví a další správu majetku není nikdy příliš brzy, i když si to většina z nás myslí. Postaráme se o to, aby vaše mezigenerační správa majetku měla jasnou strategii.
  Více informací

  Wealth management

  Wealth management promění váš majetek ve skutečné bohatství, které odevzdáte dalším generacím. A nejen to – efektivní a komplexní správa majetku vám ušetří desítky hodin času.
  Více informací
  Přihlaste se k odběru newsletteru Finančníků.
  Jednou měsíčně vám pošleme souhrn všech novinek ze světa financí a ekonomiky.
  © 2023 Finančníci Wealth Management s.r.o., IČ: 09854410 – všechna práva vyhrazena
  Ochrana osobních údajů
  Povinně uveřejňované informace
  apartmentbookmarkusersdiamondbriefcasecheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram